Trening personalny Częstochowa

Trening personalny Częstochowa (15)

Trening personalny Martyny to indywidualna lekcja sztuk walki oparta na profesjonalnym treningu kickboxingu. Martyna od wielu lat trenuje kickboxing w Warszawie, a obecnie personalnie w mojej Szkole Walki Backfist w Częstochowie. Na swoim koncie posiada stopień mistrzowski, czarny pas w kickboxingu Międzynarodowej Federacji WAKO. Dlatego ułożyłem dla niej osobisty plan treningowy składający się z nowoczesnych metod szkolenia, oparty na precyzyjnych założeniach treningu technicznego oraz taktycznego. Codziennie na każdym treningu personalnym sukcesywnie realizujemy koncepcje specjalistycznego treningu sztuk walki. Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z postępów Martyny, która doskonale spełnia wytyczne treningu technicznego. Jest niezwykle ambitną kobietą posiadającą doskonałe predyspozycje pamięciowe, które będę pomocne w perspektywicznym procesie szkolenia w zakresie treningu mentalnego. Wierzę również, że Martyna wkrótce rozpocznie szkolenie w Los Angeles pod okiem mojego nauczyciela Sensei Bennego Urquideza, który jest największym autorytetem w dziedzinie profesjonalnych walk full contact bez podziału na kategorie wagowe. Martynie życzę wszechstronnego rozwoju w wyczynowym sporcie, a także wielu sukcesów w kickboxingu i sztukach walki. Mam nadzieję, że współpraca ze mną podczas treningów personalnych dała Ci wiele satysfakcji oraz spełniła Twoje oczekiwania treningowe. Martyna chylę czoła i pozdrawiam entuzjastycznie :)

 

Ze sportowymi pozdrowieniami – Trener personalny Tomasz Boral

 

 

Mariusz intensywnie trenuje pod okiem trenera personalnego już od 6 lat więc jego szkolenie jest wielozakresowe. Trening osobisty Mariusza jest oparty na technikach walki w pełnym kontakcie. W jego programie treningowym koncentrujemy się na doskonaleniu umiejętności technicznych i taktycznych stosowanych w muay thai, kickboxingu, K1 oraz full contact karate.

Mariusz Wręczycki jest wszechstronnie wyszkolonym zawodnikiem posiadającym 6 stopień szkoleniowy w kickboxingu. Brał również udział w seminarium sztuk walki z udziałem legendy sztuk walki i twórcy karate pełnego kontaktu niepokonanego Mistrza Świata w Kicboxingu Bennego Urquideza, które odbyło się w Częstochowie. Ciężka praca Mariusza podczas treningów sztuk walki zaowocowała zdobyciem przez niego w sezonie sportowym 2014/15 Nagrody Podsumowania Roku Sportowego w Prywatnej Szkole Walki „Backfist”. Gratuluję mojemu adeptowi sukcesów i życzę wytrwałości w dalszym doskonaleniu swoich umiejętności.

Ze sportowymi pozdrowieniami – trener personalny Tomasz Boral

 

 

Trening personalny muay thai Częstochowa w wydaniu Kacpra

Trener osobisty Częstochowa

Trening personalny Kacpra jest złożonym procesem, który kształtuje jego sprawność fizyczną, a także cechy wolicjonalne i osobowości. W ramach szkolenia wykorzystujemy trening mentalny sztuki walki o szerokim podłożu. Muay thai i kickboxing w programie treningowym Kacpra pojawia się nieprzypadkowo gdyż są to sztuki walki kontaktowe, wymagające zaangażowania oraz dyscypliny. W treningu osobistym Kacpra jest bardzo ważne rozwijanie motywacji zewnętrznej i wewnętrznej. Pracujemy również nad procesem doskonalenia techniki i taktyki boksu oraz kształtowaniem sprawności motorycznej. Jestem mile zaskoczony solidną postawą Kacpra, który w efekcie przystąpił także do egzaminu na 9 stopień w kickboxingu. Korzystny wpływ treningu mentalnego martial arts oraz determinacja mojego wychowanka sprawiły, że odniósł sukces, obecnie przebywa w Hiszpanii. Kacper gratuluję serdecznie jesteś na dobrej drodze w poznawaniu siebie!!!

Ze sportowymi pozdrowieniami – trener personalny Tomasz Boral

 

 

Trening Oliwiera

 

Trening personalny kickboxing, muay thai Częstochowa

W treningu Oliwiera wykorzystujemy kickboxing oraz elementy muay thai. Szczególną uwagę zwracamy również na nowoczesny trening fitness oparty na zestawach ćwiczeń intensywnie rozciągających mięśnie kończyn dolnych. Stretching doskonale wpływa na rozwój mięśni młodego człowieka oraz pozwala na profilaktyczne zapobieganie wadą postawy, które często pojawiają się w okresie dojrzewania u dzieci i młodzieży. Wzmacniamy również mięśnie brzucha oraz wszystkie grupy mięśni poprzez trening wytrzymałościowy. Oliwier ma silną motywację czego wynikiem jest 9 stopień kickboxingu, który zdobył podczas oficjalnego egzaminu. Sztuki walki w Częstochowie rozwijają się bardzo dynamicznie i są doskonałym narzędziem, które korzystnie wpływa na rozwój psychiczny i fizyczny młodzieży. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy Oliwiera. Bacznie obserwuję jego postępy oraz dopinguję go do pracy również w sposób emocjonalny. Pozdrawiam serdecznie mojego adepta i zachęcam młodzież do treningu sztuki walki.

 

Trener personalny fitness i sztuk walki – Tomasz Boral

 

Trening osobisty Huberta składa się z ćwiczeń ogólnorozwojowych i korekcyjnych z elementami sztuki walki.
Głównym aspektem lekcji prywatnej jest rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni posturalnych aby zapobiec ewentualnym wadą postawy, na które w tym okresie rozwoju najbardziej narażony jest chłopiec. Z tego względu bardzo istotnym elementem jest wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych. Podczas treningu wykorzystujemy boks i kickboxing oraz zwracamy uwagę na prawidłową postawę i nienaganną sylwetkę podczas wykonywania technik sztuk walki.
Serdeczne pozdrowienia dla Hubercika

 
Zapraszamy na zajęcia wszystkie dzieci od lat 6

 

Boks - Trening personalny Artura

W trakcie osobistego treningu Artura koncentrujemy się przede wszystkim na technikach pięściarskich stosowanych w boksie. Wykorzystujemy również stretching aby rozciągnąć kończyny dolne oraz poprawić ruchomość w stawach biodrowych. Dlatego co jakiś czas urozmaicamy trening technikami nożnym z kickboxingu. Głównym aspektem jest rozciągnięcie wszystkich grup mięśniowych oraz podniesienie wydolności mimo, że Artur jest w doskonalej kondycji fizycznej. Z treningu na trening osiągamy bardzo zadowalające rezultaty w rozciągnięciu mięśnia dwugłowego uda oraz brzuchatego łydki. W niedługim czasie będziemy pracować nad elastycznością grupy przedniej uda. Artur doskonali również kopnięcie boczne obrotowe w półdystansie, które często wykorzystywał w swoich walkach Sensei The Jet Benny Urquidez. Dynamiczne pozdrowienia dla Artura
Zapraszam wszystkich na lekcje personalne...

 

Ze sportowymi pozdrowieniami trener osobisty - Tomasz Boral

Trening osobisty Agnieszki w formie gimnastyki rehabilitacyjnej po operacji stawu biodrowego. W trakcie zajęć wykorzystujemy elementy gimnastyki rehabilitacyjnej oraz specjalnie wyselekcjonowne ćwiczenia z jogi oraz treningu dalekowschodnich sztuk walki. Głównym aspektem jest pomoc w usprawnieniu aparatu ruchu i poszerzeniem ruchomości w stawie biodrowym.
W trakcie pracy stosujemy również szereg ćwiczeń gimnastycznych oraz szeroko zakrojony zestaw stretchingu wszystkich grup mięśniowych, a szczególnie mięśnia czworogłowego i dwugłowego uda. Korzystamy również z programu treningowego fitness oraz pojedynczych tarczowań z treningu bokserskiego.
Agnieszka jest osobą bardzo zdyscyplinowaną i mocno zmobilizowaną wewnętrznie do pracy nad swoją kontuzją. Nie ukrywam, że jestem pod wrażeniem jej postępów. Dlatego rozważam wprowadzenie do jej planu treningowego technik nożnych wykorzystywanych w kickboxingu i karate. Raz jeszcze gratuluję Agnieszce wyników w ciężkiej pracy nad sobą.

 

Ze sportowymi pozdrowieniami…dyplomowany masażysta i trener personalny – Tomasz Boral

Trening personalny Justyny :), a lato tuż, tuż… Jak spędzacie wolny czas? Justyna wybrała trening z nami, zobaczcie efekty.

Poranny trening personalny Justyny Fitness & Martial Arts. Modelowanie talii, plaski brzuch oraz ćwiczenia na pośladki połączone ze strechingiem. Zapraszamy wszystkie Panie na profesjonalny trening personalny pod okiem trenera osobistego z 28- letnim stażem treningowym. Kompleksowy indywidualny harmonogram treningowy z doborem odpowiedniej diety oraz wyselekcjonowane ćwiczenia osobiste pozwolą wymodelować Twoją sylwetkę.

 

 

 Trening osobisty Weroniki oparty jest na treningu sztuk walki.

Kickboxing pozwala szybciej wymodelować sylwetkę. Weronika jest zdeterminowana, pracujemy na tarczach i worku wykorzystując techniki z boksu i kickboxingu. W programie je zajęć personalnych korzystamy również z treningu fitness. Koncentrujemy się głównie na pracy nad talią i mięśniem prostym brzucha. Nie zapominając o wszechstronnym strechingu, który obejmuje wszystkie grupy mięśniowe. Do pracy nad sylwetką i prawidłową postawą wykorzystujemy również starochińską broń nunchaku.Weronika zaczęła ciężką pracę od trzech treningów osobistych w tygodniu. Jestem przekonany, że osiągnie swój cel i wzbogaci swój warsztat martial arts.

 

Ze sportowymi pozdrowieniami – trener personalny Tomasz Boral.

Trening siłowo-wytrzymałościowy Mateusza, stretching, nauka technik walki wręcz w pełnym kontakcie. Profesjonalne zajęcia martial arts & fitness pod okiem doświadczonego trenera personalnego. Planowanie harmonogramu treningowego, dobór diety oraz odpowiedniej formy odnowy biologicznej.

Tomasz Boral

ul. Hutników 9, 42-200 Częstochowa

Otwarte

pon-pt 7.00 - 23.00, sob 8.00 - 18.00

Email

backfist@wp.pl

Telefon

+48 602 74 54 95

© 2024 BACKFIST. All Rights Reserved.
- POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO -

Trener personalny Częstochowa Tomasz Boral