Trener personalny w Backfist

najbezpieczniejsza forma aktywności

środa, 16 wrzesień 2020 11:15

Trener personalny w Backfist – najbezpieczniejsza forma aktywności

Trener personalny w Backfist Trener personalny w Backfist Backfist

Trener personalny w Backfist – najbezpieczniejsza forma aktywności

Trener personalny w Backfist Częstochowa to sposób na najbezpieczniejszą formę aktywności. Po okresie izolacji społecznej pora na powrót do normalności, oczywiście z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych. Warto jednak zdać sobie sprawę, że koronawirus to nie tylko zagrożenie dla naszych organizmów, ale również dla tradycyjnych zachowań społecznych utrwalanych przez lata. Respektując więc zalecenia, należy ukształtować swój nowy rytm aktywności, zastanawiając się, czy wprowadzone w ostatnich miesiącach zmiany trzeba zachować.

O sporcie podczas pandemii mówiło się wiele. Najpierw pojawił się zakaz spacerów po lesie i nakaz poruszania się w maseczce w przestrzeniach otwartych bez względu na rodzaj aktywności fizycznej, zamknięto również wszystkie ośrodki i firmy świadczące usługi sportowe, w tym również siłownie na powietrzu. Potem przepisy te były stopniowo łagodzone. Od 6 czerwca, gdy przywrócono działalność klubów fitness i obiektów sportowych, znów można współpracować ze swoim trenerem na żywo, bo prawdopodobnie wielu trenujących konsultowało się w czasie pandemii z instruktorami za pomocą rozmaitych komunikatorów. Był to przecież sprawdzian nie tylko dla wielu relacji, ale także wytrwałości i determinacji podjętych postanowień.  Trener personalny w Backfist oferuje bezpieczne usługi. Z tego powodu wiadomości od trenera personalnego mogły okazać się niezastąpione. Przypominały, że stan, w którym się znaleźliśmy, nie jest wieczny i że za chwilę nastąpi powrót do przerwanych planów treningowych. A każdy dzień zmiany nawyków, czy to żywieniowych czy dotyczących stylu życia, trzeba będzie potem nadrobić. Jakie to trudne, wie każdy trenujący.

Trener personalny w Backfist
Trener personalny w Backfist

Czy jednak złagodzenie przepisów sanitarnych oznacza powrót do stanu sprzed 12 marca 2020? Prawdopodobnie data ta stanie się ważną cezurą w życiu osobistym wielu z nas, ale chyba również w życiu społeczeństwa. W tym czasie zajmowały nas przecież nieco inne sprawy albo chociaż niedostrzegane dotąd ich aspekty, o czym świadczą już choćby rozpowszechniane żarty. Na pewno nastąpi modernizacja treningów grupowych, co być może doprowadzi z kolei do ewolucji sektora usług sportowych. Z tego powodu kluby fitness oraz siłownie na jakiś czas zmienią swoją formułę i przestaną być swego rodzaju centrum życia towarzyskiego. Nie będą miejscem spotkań i przestrzenią do spędzania czasu wolnego, ale niemal wyłącznie strefą dbałości o kondycję fizyczną.

Wydaje się więc, że jedną z najbezpieczniejszych, a przy tym najefektywniejszych form treningu pozostaną zajęcia personalne. Trener personalny w Backfist zawsze czuwa nad bezpieczeństwem klientów podczas treningu. W obecnej dobie to propozycja przeznaczona również dla wszystkich, którzy chcą do minimum ograniczyć ryzyko zarażenia. Z tego powodu warto rozważyć trening personalny w ośrodkach specjalizujących się w zajęciach kameralnych i wprowadzających w życie zasady personalizacji treningu, odbywającego się w relacji trener – uczeń.

Jednym z takich miejsc jest Prywatna Szkoła Walki „Backfist”, gdzie od lat prowadzone są przede wszystkim zajęcia indywidualne albo treningi w kameralnych grupach (najczęściej kilkuosobowych). Tak również został zaprojektowany budynek przy ul. Hutników, Backfist Dojo Ośrodek Treningu Personalnego w Częstochowie. Oczywiście, pandemia sprawiła, że obecnie trenujący mają do dyspozycji płyny dezynfekujące, a pomieszczenia są regularnie wietrzone i dezynfekowane. Podjęte działania wpisują się przecież w ideę treningu personalnego. Bo jego istotą jest przecież nie tyle nauka techniki i chwytów, ile raczej troska o zdrowie podopiecznego, jego bezpieczeństwo i komfort w czasie zajęć. O osobisty program aktywności, dostosowany do oczekiwań i możliwości każdego klienta, dba doświadczony trener osobisty, Tomasz Boral. W obecnym czasie nasze organizmy potrzebują troskliwej uwagi, więc trener personalny jest ich najlepszym sprzymierzeńcem. Nie tylko jako zawodowiec w zakresie sztuk walki, ale przede wszystkim jako opiekun naszego stanu psychofizycznego, wrażliwy na drobne sygnały, które czasami można zbagatelizować.

 

Interesuje Cię oferta? KLIKNIJ TUTAJ

Chcesz zakupić rękawice w naszym sklepie? KLIKNIJ TUTAJ

Czytany 2028 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 04 październik 2020 16:59