piątek, 16 wrzesień 2016 10:25

Trening personalny Martyny to indywidualna lekcja sztuk walki oparta na profesjonalnym treningu kickboxingu. Martyna od wielu lat trenuje kickboxing w Warszawie, a obecnie personalnie w mojej Szkole Walki Backfist w Częstochowie. Na swoim koncie posiada stopień mistrzowski, czarny pas w kickboxingu Międzynarodowej Federacji WAKO. Dlatego ułożyłem dla niej osobisty plan treningowy składający się z nowoczesnych metod szkolenia, oparty na precyzyjnych założeniach treningu technicznego oraz taktycznego. Codziennie na każdym treningu personalnym sukcesywnie realizujemy koncepcje specjalistycznego treningu sztuk walki. Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z postępów Martyny, która doskonale spełnia wytyczne treningu technicznego. Jest niezwykle ambitną kobietą posiadającą doskonałe predyspozycje pamięciowe, które będę pomocne w perspektywicznym procesie szkolenia w zakresie treningu mentalnego. Wierzę również, że Martyna wkrótce rozpocznie szkolenie w Los Angeles pod okiem mojego nauczyciela Sensei Bennego Urquideza, który jest największym autorytetem w dziedzinie profesjonalnych walk full contact bez podziału na kategorie wagowe. Martynie życzę wszechstronnego rozwoju w wyczynowym sporcie, a także wielu sukcesów w kickboxingu i sztukach walki. Mam nadzieję, że współpraca ze mną podczas treningów personalnych dała Ci wiele satysfakcji oraz spełniła Twoje oczekiwania treningowe. Martyna chylę czoła i pozdrawiam entuzjastycznie :)

 

Ze sportowymi pozdrowieniami – Trener personalny Tomasz Boral

 

 

wtorek, 19 styczeń 2016 15:42
Mariusz intensywnie trenuje pod okiem trenera personalnego już od 6 lat więc jego szkolenie jest wielozakresowe. Trening osobisty Mariusza jest oparty na technikach walki w pełnym kontakcie. W jego programie treningowym koncentrujemy się na doskonaleniu umiejętności technicznych i taktycznych stosowanych w muay thai, kickboxingu, K1 oraz full contact karate.

Mariusz Wręczycki jest wszechstronnie wyszkolonym zawodnikiem posiadającym 6 stopień szkoleniowy w kickboxingu. Brał również udział w seminarium sztuk walki z udziałem legendy sztuk walki i twórcy karate pełnego kontaktu niepokonanego Mistrza Świata w Kicboxingu Bennego Urquideza, które odbyło się w Częstochowie. Ciężka praca Mariusza podczas treningów sztuk walki zaowocowała zdobyciem przez niego w sezonie sportowym 2014/15 Nagrody Podsumowania Roku Sportowego w Prywatnej Szkole Walki „Backfist”. Gratuluję mojemu adeptowi sukcesów i życzę wytrwałości w dalszym doskonaleniu swoich umiejętności.

Ze sportowymi pozdrowieniami – trener personalny Tomasz Boral

 

 

niedziela, 22 listopad 2015 12:45

Trening personalny muay thai Częstochowa w wydaniu Kacpra

Trener osobisty Częstochowa

Trening personalny Kacpra jest złożonym procesem, który kształtuje jego sprawność fizyczną, a także cechy wolicjonalne i osobowości. W ramach szkolenia wykorzystujemy trening mentalny sztuki walki o szerokim podłożu. Muay thai i kickboxing w programie treningowym Kacpra pojawia się nieprzypadkowo gdyż są to sztuki walki kontaktowe, wymagające zaangażowania oraz dyscypliny. W treningu osobistym Kacpra jest bardzo ważne rozwijanie motywacji zewnętrznej i wewnętrznej. Pracujemy również nad procesem doskonalenia techniki i taktyki boksu oraz kształtowaniem sprawności motorycznej. Jestem mile zaskoczony solidną postawą Kacpra, który w efekcie przystąpił także do egzaminu na 9 stopień w kickboxingu. Korzystny wpływ treningu mentalnego martial arts oraz determinacja mojego wychowanka sprawiły, że odniósł sukces, obecnie przebywa w Hiszpanii. Kacper gratuluję serdecznie jesteś na dobrej drodze w poznawaniu siebie!!!

Ze sportowymi pozdrowieniami – trener personalny Tomasz Boral

 

 

niedziela, 18 październik 2015 17:57

Trening Oliwiera

 

Trening personalny kickboxing, muay thai Częstochowa

W treningu Oliwiera wykorzystujemy kickboxing oraz elementy muay thai. Szczególną uwagę zwracamy również na nowoczesny trening fitness oparty na zestawach ćwiczeń intensywnie rozciągających mięśnie kończyn dolnych. Stretching doskonale wpływa na rozwój mięśni młodego człowieka oraz pozwala na profilaktyczne zapobieganie wadą postawy, które często pojawiają się w okresie dojrzewania u dzieci i młodzieży. Wzmacniamy również mięśnie brzucha oraz wszystkie grupy mięśni poprzez trening wytrzymałościowy. Oliwier ma silną motywację czego wynikiem jest 9 stopień kickboxingu, który zdobył podczas oficjalnego egzaminu. Sztuki walki w Częstochowie rozwijają się bardzo dynamicznie i są doskonałym narzędziem, które korzystnie wpływa na rozwój psychiczny i fizyczny młodzieży. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy Oliwiera. Bacznie obserwuję jego postępy oraz dopinguję go do pracy również w sposób emocjonalny. Pozdrawiam serdecznie mojego adepta i zachęcam młodzież do treningu sztuki walki.

 

Trener personalny fitness i sztuk walki – Tomasz Boral

poniedziałek, 05 październik 2015 17:16
 

Trening osobisty Huberta składa się z ćwiczeń ogólnorozwojowych i korekcyjnych z elementami sztuki walki.
Głównym aspektem lekcji prywatnej jest rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni posturalnych aby zapobiec ewentualnym wadą postawy, na które w tym okresie rozwoju najbardziej narażony jest chłopiec. Z tego względu bardzo istotnym elementem jest wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych. Podczas treningu wykorzystujemy boks i kickboxing oraz zwracamy uwagę na prawidłową postawę i nienaganną sylwetkę podczas wykonywania technik sztuk walki.
Serdeczne pozdrowienia dla Hubercika

 
Zapraszamy na zajęcia wszystkie dzieci od lat 6

sobota, 03 październik 2015 09:10
 

Boks - Trening personalny Artura

W trakcie osobistego treningu Artura koncentrujemy się przede wszystkim na technikach pięściarskich stosowanych w boksie. Wykorzystujemy również stretching aby rozciągnąć kończyny dolne oraz poprawić ruchomość w stawach biodrowych. Dlatego co jakiś czas urozmaicamy trening technikami nożnym z kickboxingu. Głównym aspektem jest rozciągnięcie wszystkich grup mięśniowych oraz podniesienie wydolności mimo, że Artur jest w doskonalej kondycji fizycznej. Z treningu na trening osiągamy bardzo zadowalające rezultaty w rozciągnięciu mięśnia dwugłowego uda oraz brzuchatego łydki. W niedługim czasie będziemy pracować nad elastycznością grupy przedniej uda. Artur doskonali również kopnięcie boczne obrotowe w półdystansie, które często wykorzystywał w swoich walkach Sensei The Jet Benny Urquidez. Dynamiczne pozdrowienia dla Artura
Zapraszam wszystkich na lekcje personalne...

 

Ze sportowymi pozdrowieniami trener osobisty - Tomasz Boral

czwartek, 24 wrzesień 2015 16:33

Trening osobisty Agnieszki w formie gimnastyki rehabilitacyjnej po operacji stawu biodrowego. W trakcie zajęć wykorzystujemy elementy gimnastyki rehabilitacyjnej oraz specjalnie wyselekcjonowne ćwiczenia z jogi oraz treningu dalekowschodnich sztuk walki. Głównym aspektem jest pomoc w usprawnieniu aparatu ruchu i poszerzeniem ruchomości w stawie biodrowym.
W trakcie pracy stosujemy również szereg ćwiczeń gimnastycznych oraz szeroko zakrojony zestaw stretchingu wszystkich grup mięśniowych, a szczególnie mięśnia czworogłowego i dwugłowego uda. Korzystamy również z programu treningowego fitness oraz pojedynczych tarczowań z treningu bokserskiego.
Agnieszka jest osobą bardzo zdyscyplinowaną i mocno zmobilizowaną wewnętrznie do pracy nad swoją kontuzją. Nie ukrywam, że jestem pod wrażeniem jej postępów. Dlatego rozważam wprowadzenie do jej planu treningowego technik nożnych wykorzystywanych w kickboxingu i karate. Raz jeszcze gratuluję Agnieszce wyników w ciężkiej pracy nad sobą.

 

Ze sportowymi pozdrowieniami…dyplomowany masażysta i trener personalny – Tomasz Boral

czwartek, 24 wrzesień 2015 16:30

Trening personalny Justyny :), a lato tuż, tuż… Jak spędzacie wolny czas? Justyna wybrała trening z nami, zobaczcie efekty.

Poranny trening personalny Justyny Fitness & Martial Arts. Modelowanie talii, plaski brzuch oraz ćwiczenia na pośladki połączone ze strechingiem. Zapraszamy wszystkie Panie na profesjonalny trening personalny pod okiem trenera osobistego z 28- letnim stażem treningowym. Kompleksowy indywidualny harmonogram treningowy z doborem odpowiedniej diety oraz wyselekcjonowane ćwiczenia osobiste pozwolą wymodelować Twoją sylwetkę.

 

 

czwartek, 24 wrzesień 2015 16:26

 Trening osobisty Weroniki oparty jest na treningu sztuk walki.

Kickboxing pozwala szybciej wymodelować sylwetkę. Weronika jest zdeterminowana, pracujemy na tarczach i worku wykorzystując techniki z boksu i kickboxingu. W programie je zajęć personalnych korzystamy również z treningu fitness. Koncentrujemy się głównie na pracy nad talią i mięśniem prostym brzucha. Nie zapominając o wszechstronnym strechingu, który obejmuje wszystkie grupy mięśniowe. Do pracy nad sylwetką i prawidłową postawą wykorzystujemy również starochińską broń nunchaku.Weronika zaczęła ciężką pracę od trzech treningów osobistych w tygodniu. Jestem przekonany, że osiągnie swój cel i wzbogaci swój warsztat martial arts.

 

Ze sportowymi pozdrowieniami – trener personalny Tomasz Boral.

czwartek, 24 wrzesień 2015 16:24

Trening siłowo-wytrzymałościowy Mateusza, stretching, nauka technik walki wręcz w pełnym kontakcie. Profesjonalne zajęcia martial arts & fitness pod okiem doświadczonego trenera personalnego. Planowanie harmonogramu treningowego, dobór diety oraz odpowiedniej formy odnowy biologicznej.

czwartek, 24 wrzesień 2015 16:23

Nowoczesne metody szkoleniowe i długoletni staż treningowy pozwala zaoferować profesjonalne zajęcia sztuk walki z wykorzystaniem technik kickboxingu w łączonym treningu dzieci i dorosłych.
W treningu dzieci priorytetem jest ich zdrowie dlatego w 60% stosujemy urozmaicony trening ogólnorozwojowy składający się również z ćwiczeń korekcyjnych. Dodatkowe 40% treningu to techniki walki, które doskonale uzupełniają ćwiczenia lecznicze poprawiając koordynację oraz szybkość reakcji. Treningi rodziców z dziećmi wspaniale motywują ich pociechy do zajęć przełamując brak pewności siebie. Trening sztuk walki korzystnie wpływa na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka podnosząc samoocenę i szybsze nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami.
Serdeczne pozdrowienia dla mojego adepta Adrianka i Roberta Emotikon smile
Zapraszam na zajęcia…

 

Trener personalny sztuk walki i fitness – Tomasz Boral
www.kick-boxing.czest.pl

czwartek, 24 wrzesień 2015 16:15

Modelowanie sylwetki ćwiczeniami aerobowymi, trening mięśni brzucha, streching oraz praca nad grupą przednią uda i pośladkami.  W treningu osobistym Oli zastosowaliśmy różnorodne ćwiczenia aerobowe z zajęć fitness jak również szereg tarczowań i technik z kickboxingu. Pracowaliśmy również z użyciem małych sztangielek by ujędrnić mięśnie ramion. Krótka ale dynamiczna praca w zakresie treningu siłowo-wytrzymałościowego pozwoli na uzyskanie pożądanego efektu mięśni kończyn górnych. Ola jest osobą bardzo żywiołową, co sprzyja w dynamicznym treningu aerobowym. Wierzę, że praca Oli zostanie uwieńczona sukcesem.

 

czwartek, 24 wrzesień 2015 14:04

Boks – Trening personalny Magdy opiera się na treningu bokserskim i strechingu. Pracujemy również nad modelowaniem talii i wzmocnieniem mięśnia prostego brzucha. Priorytetem jest rozciągnięcie mięśni czworogłowych oraz grupy tylnej kończyn dolnych. W trakcie ćwiczeń rozciągających zachowujemy ostrożność ze względu na kontuzję stawu kolanowego.
Magda jest bardzo dynamiczną kobietą dlatego liczę na błyskawiczne rezultaty w jej osobistym treningu :-)
Zapraszam wszystkie Panie na profesjonalne treningi personalne.
Ze sportowymi pozdrowieniami

 

czwartek, 24 wrzesień 2015 14:04

W okresie wiosennym oferujemy wielozakresowe treningi sztuk walki oraz fachowe przygotowanie zawodników różnych dyscyplin sportowych do sezonu startowego. Udzielamy porady dietetycznych oraz zalecamy specjalistyczne zabiegi odnowy biologicznej. Obecnie promujemy masaż Lomi-Lomi Nui doskonały w zaburzeniach depresyjnych oraz masaż sportowy błyskawicznie regenerujący muskulaturę całego ciała.

 

 

czwartek, 24 wrzesień 2015 14:04

Trening personalny Muay Thai z użyciem tarcz oraz sprzętu ochronnego. Boks tajski jest oryginalną sztuką walki Tajów, którą wykorzystujemy podczas zajęć z Mateuszem. Boks Syjamski jest również narodowym sportem walki Tajlandii. W treningu Mateusza wykorzystujemy szereg tarczowań z użyciem uderzeń kolanem, goleniem i łokci. Osobisty trening Mateusza składa się również z treningu bokserskiego oraz części ogólnorozwojowej w której najistotniejszą kwestią jest trening rozciągający wszystkie grupy mięśniowe. Priorytetem jest streching mięśni dwugłowych oraz mięśnia czworogłowego, który u Mateusza jest wyjątkowo niekorzystnie spięty. Intensywny trening personalny wpływa bardzo korzystnie na rozwój wszystkich mięśni. Dynamiczne pozdrowienia dla Mateusza.